کابل شارژ وسیله نقلیه الکتریکی معرفی
- Jan 21, 2017 -

مزایای محصول: محصولات دقت انواع وسایل نقلیه الکتریکی مواد خاص، کیفیت، عمر طولانی، مقرون به صرفه، به خوبی توسط اعتماد مشتری دریافت شده است انتخاب شده است.

نوع هادی: هادی با استفاده از سیم های متعدد خوب پیچ خورده اکسیژن آزاد مس، و قابل انعطاف است.

عایق: ویژه درجه حرارت بالا اصلاح شده مقاوم در برابر الاستومر مقاوم در برابر آب و مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر دمای بالا و پایین، استحکام مکانیکی بالا، مقاومت شیمیایی عالی و خواص دی الکتریک روغن عایق، عملکرد محصول خوب و امن برای استفاده است.

محیط نرم افزار: ~ 125 ℃ -40 ℃.

محصولات قابل اجرا: ماشین استفاده می شود شارژ دستگاه، تلفن همراه دستگاه شارژ قابل حمل سیم و کابل (سیم بهار)، خطوط برق (سلولی) / خط موتور.

ویژگی های استفاده:

1، کابل در طول فرایند شارژ ولتاژ، جریان، کنترل سیگنال و سیستم شبکه انتقال با فشار بالا، درجه حرارت بالا، حفاظت در برابر تداخل الکترومغناطیسی، انتقال سیگنال های پایدار و مقاوم در برابر شیب برابر بیش از 10000 بار، لباس بیش از 50،000 بار، لباس بیش از 50،000 بار، مقاوم در برابر روغن، آب، اسید، ویژگی مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش.

2، متحدالمرکز خوب، تا بیش از 80٪، کابلهای مقاوم در برابر به عملکرد فشار بالا پایدار و قابل اعتماد است.

3، این محصول حداقل خم 4D، زاویه فضای کوچک بین سیم کشی استفاده می شود. محصولات با ویژگی های انعطاف پذیر، سیم کشی خودرو راحت است.

4، درجه حرارت محصول 125 ° C امتیاز، که یک بار نرم و مواد است که مقدار زیادی از پیشرفت های فن آوری و ارتقاء برای اطمینان از کابل های با عملکرد قابل انعطاف و بهبود ظرفیت حمل جریان از کابل عایق بسیار مهم است بود.


کپی رایت © BESEN-گروه همه حقوق محفوظ است.