صفحه اصلی > دربارهی ما

Besen گروه بین المللی محدود ارائه نوآورانه ترین، امن ترین، باهوش ترین و قطعات الکتریکی خودرو، از جمله انواع شمع EV، شاخه، شاخه، کابل گسترش، اتصال دهنده ها، و ایستگاه های شارژ به مشتریان ما از سراسر جهان ..

besen gongsi 1.jpg

تجربه فراوان

به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات و قطعات شارژ در چین، BESEN دارای 16 سال تخصص در زمینه شارژ وسیله نقلیه الکتریکی. ما نه تنها راه اندازی EV شارژ استاندارد از چین، بلکه یکی از تامین کنندگان از دولت گرید شرکت از چین می باشد. ما با بسیاری از تولید کنندگان شارژ تجهیزات در اروپا و ایالات متحده همکاری، و پروژه های نصب شده متعدد در چند سال گذشته undertaked.

پیشرو فناوری

یکی از دلایلی که ما می توانید پیش در صنعت ما ماندن در تیم فنی حرفه ای است. ما اولین کارخانه که 800kw با قدرت بالا DC ایستگاه شارژ در چین تولید می شود و برای اولین بار برای رسیدن به CE، گواهینامه TUV EV شارژ اتصالات در چین بود. "پیشرو شارژ به یک راه بهتر"، فزاینده رو به جلو و همواره ارائه بهترین محصولات برای مشتریان ماموریت تکنیک های ما تحقیقات Departmement است.

محصولات عالی

محصولات عالی افتخار ما است. همه از اتصال دهنده شارژ ما CE، TUV و UL گواهی نامه به دست آمده است. از سرد نروژ به گرم عربستان سعودی، از تایلند که وسایل نقلیه الکتریکی فقط شروع کار به امریکا که EV بازار رسیدگی به بالغ، محصولات ما توسط مشتریان بیشتر و بیشتر شناخته شده است. بازخورد رضایت بخش از مشتریان نیروی محرکه ما را به پیشرفت است.

امن ترین سرویس

ما اعتقاد داریم که در آن سرویس سخت کوش روح یک شرکت فوق العاده است. مهم نیست که اگر شما مشتریان به طور منظم و یا مشتریان جدید که فقط به ما در اولین بار پیدا کردن، هر گونه سوال از شما خواهد شد در کوتاه ترین زمان پاسخ داد. و ما باید با وجدان پس از خدمات، مشکلات هر گونه مشکلی از محصولات خواهد شد پیگیری مسئولانه توسط حرفه ای های ما تا زمانی که کاملا حل شده است. این یکی از دلایلی است که چرا بیشتر و بیشتر مشتریان را انتخاب کنید BESEN است.

تیم R & D ما بسیار عالی و بخش تولید را ما می توانیم با انواع نیازهای از مشتریان ما به راحتی مقابله. اجرای دقیق ISO9001: 2008 و ISO / TS16949: 2009 سیستم صدور گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت را BESEN رشد را به یک شرکت بین المللی به تدریج، و CCC، UL، TUV، BS، CE، SAA اطمینان حاصل شود که BESEN می توانید بهترین محصولات را به مشتریان خود در فراهم می کند هر زمان..

ما می خواهم برای نشان دادن صداقت ما، با کیفیت بالا، قیمت رقابتی و بهره وری نسبت به ایجاد کسب و کار با شما. هدف ما این است که نه فقط ارائه محصولات، اما ارائه یک راه حل کامل از جمله طراحی محصول، قالب، ساخت و خدمات به مشتریان است برای رسیدن به رضایت مافوق خود.

کپی رایت © BESEN-گروه همه حقوق محفوظ است.